✔ Click & Collect Vandaag geopend van 09:30 tot 17:30
Openingstijden
Maandag 12:00 - 17:30
Dinsdag 09:30 - 17:30
Woensdag 09:30 - 17:30
Donderdag 09:30 - 17:30
Vrijdag 09:30 - 20:00
Zaterdag 09:00 - 17:00
Zondag Gesloten
Openbaar vervoer
In de omgeving van Intertoys Oud-Beijerland, Veilingpassage bevinden zich meerdere bushaltes om uit te stappen. Halte Oud-Beijerland, Bierkade bevindt zich bijvoorbeeld op slechts twee minuten loopafstand. Bekijk onze routeplanner voor meer informatie over routes met het openbaar vervoer.
Parkeergelegenheid
Parkeren in de buurt van Intertoys Oud-Beijerland kan onder meer in parkeergarage Q-Park De Veiling. Vervolgens is het nog maar twee minuten lopen voordat je onze winkel hebt bereikt. Wil je meer informatie over andere parkeergelegenheden en routes? Raadpleeg dan onze routebeschrijving.
Intertoys winkels in de buurt van Oud-Beijerland
Hoogvliet Binnenban 166
3191 CL Hoogvliet
088-3343566 Nu geopend
Breng eens een bezoek aan onze Intertoys Oud-Beijerland winkel aan de Veilingpassage! In onze mooie winkel heb je keuze uit een prachtig assortiment aan nieuw speelgoed. Wij staan graag voor je klaar om je te adviseren over de gaafste LEGO bouwsets, mooiste puzzels van Jan van Haasteren, baby- en peuterspeelgoed, games en nog veel meer. Goed om te weten: Onze winkel is rolstoelvriendelijk.
Ten slotte heeft onze winkel een Click & Collect service. Met Click & Collect bestel jij eenvoudig je speelgoed online en kun je deze al na een uur bij ons komen ophalen in de winkel. Wij hopen je snel te mogen begroeten!